OSZTÁLYOK

9.A osztály

2020-21. tanév

osztályfőnök: Bontovics Jánosné Rába Mária

  1. Csirke Míra – fuvola
  2. Dányi Bátor Márton – trombita
  3. Flach Dorottya – magánének
  4. Gáll Kristóf – zongora
  5. Gerner Péter – harmonika
  6. Kemény Bulcsú – szaxofon
  7. Kovács Dániel – trombita
  8. Kovács Gyula Ákos – klarinét
  9. Laskai András – hegedű
  10. Lévai Tamara Fruzsina – zongora, szolfézs
  11. Matáncsi Mátyás – klarinét
  12. Oroszlán Vivien – szaxofon
  13. Promber Bálint Norbert – tuba
  14. Szolga Adrián Attila – harsona
  15. Tóth Márton Máté – szaxofon
  16. Trapp Viola Kata – hegedű
  17. Varga Renáta Elza – magánének
  18. Závogyán Bercel – hegedű

9.B osztály

2020-21. tanév

osztályfőnök: Bencze Klaudia

  1. Bede Kata – művészeti grafikus
  2. Berényi Boglárka – szobrász
  3. Berlinger Gréta – festő
  4. Buli Tímea – festő
  5. Chapó Flóra Anna – ötvös
  6. Csonka Tünde Mária – kerámiaműves
  7. Deák Emma – textilműves
  8. Fehér Bíbor Magdolna – művészeti grafikus
  9. Gadár Patrik Szabolcs – szobrász
  10. Gálos Jázmin – textilműves
  11. Geiger Viktória – szobrász
  12. Hemm Liliana – művészeti grafikus
  13. Horváth Virág Lili – ötvös
  14. Kis-Bogdán Rebeka – festő
  15. Kiss Marcell – ötvös
  16. Kocsispéter Panna Róza – festő
  17. Kohut Kamilla Sára – textilműves
  18. Kordé Zoé Vanessza – szobrász
  19. Kovács Hanna – művészeti grafikus
  20. Králik Kolos Botond – ötvös
  21. Lelovics Zsófia – festő
  22. Lukács Réka – textilműves
  23. Nagy Koppány – szobrász
  24. Péli Anna – kerámiaműves
  25. Petz Viola – szobrász
  26. Petzinger Vivien – textilműves
  27. Pintér Anna – művészeti grafikus
  28. Sárkány Eszter – kerámiaműves
  29. Schram Eszter – kerámiaműves
  30. Sulyok Ilka – kerámiaműves
  31. Szabó Anna Mónika – ötvös
  32. Takács Réka Csengele – művészeti grafikus
  33. Tóth-Bocz Zsófia Mária – ötvös
  34. Tumpek Hanna – textilműves
  35. Vasas Marie Josefine – festő
  36. Zubor Milán – kerámiaműves

9.C osztály

2020-21. tanév

osztályfőnök: Hopka László

táncosok

  1. Bien Alexandra
  2. Gál Bernadett
  3. Kiss Mátyás Bendegúz
  4. Preiner Lili
  5. Talpas Cintia
  6. Tüzes Anna
  7. Varga Evelin

drámások

  1. Bali Leila
  2. Brettner Benedek
  3. Cseh Boldizsár
  4. Far Fiametta
  5. Horváth Dorina Evelin
  6. Illés Dorottya
  7. Jámbor Benedek
  8. Jánosi Júlia
  9. Kerekes Vince Kornél
  10. Konyári Lujza Mária
  11. Martos Csenger Botond
  12. Rajnai Zsófia
  13. Simon Eszter
  14. Székely Napsugár
  15. Tabi Virág
  16. Tóth Laura Angéla

10.A osztály

Osztályfőnök: Szőke Szilvia

  1. Balogh Barnabás – trombita
  2. Bátai Lilla – gitár
  3. Berti Franciska – hegedű
  4. Borbandi Bianka – klarinét
  5. Gergely Donát Kolos – gitár
  6. Gorni Mirjána Míra – zeneszerzés, orgona   
  7. Hegedűs András – cselló
  8. Horváth Mónika – fagott
  9. Illés Petra Liza – harsona
  10. Kaluczky Zoltán – tuba
  11. Kemény Zsombor – orgona
  12. Kéthelyi Anna – harsona, szolfézs-zeneelmélet
  13. Marcsek Máté Ferenc – zongora
  14. Mátyus Anna – szaxofon
  15. Milosákovics Hanna – fuvola
  16. Németh Gréta – szaxofon
  17. Pozsgai Kata – harsona
  18. Sándor Zalán – gitár
  19. Sebestyén Dorka – fuvola
  20. Szak Dorina – brácsa
  21. Szennai Rebeka – fuvola
  22. Tóth Fanni – zongora
  23. Weisz Máté – orgona

10.B osztály

Osztályfőnök: Pécsi Dorottya

  1. Bajnok Eszter – textilműves
  2. Bosznay Lili – kerámiaműves
  3. Böszörményi Lili Dóra – kerámiaműves
  4. Csóka Henrietta Nikolett – ötvös-fémműves
  5. Dukovics Gergő – grafikus
  6. Éva Tünde Emese – festő
  7. Frics Kamilla – grafikus
  8. Gál Boglárka Ilona – szobrász
  9. Gátai Rómeó Mirkó – ötvös-fémműves
  10. Gergics Daniella – textilműves
  11. Gyömbér Míra – ötvös-fémműves
  12. Gyöngy Míra Anna – grafikus
  13. Horváth Márkó – szobrász
  14. Józsa Klaudia Bianka – kerámiaműves
  15. Kovács Dalma – festő
  16. Kovács Kíra – festő
  17. László Mirella – ötvös-fémműves
  18. Liebhardt Mihály – ötvös-fémműves
  19. Miller Viktor – szobrász
  20. Németh Jázmin Virág – grafikus
  21. Németh Jázmin – textilműves
  22. Ozorai Réka Boróka – szobrász
  23. Pagáts Viktória – grafikus
  24. Perneki Brigitta – festő
  25. Soláry Henriett – festő
  26. Szabó Kamilla – grafikus
  27. Szabó Klaudia – textilműves
  28. Szabó Zsófia – szobrász
  29. Szeifert Emma – szobrász
  30. Tóth Sára Gabriella – kerámiaműves
  31. Vida Panni – kerámiaműves
  32. Wiesner Nikolett – kerámiaműves

10.C osztály

Osztályfőnök: Spanicsek Valentina

táncosok

  1. Andrasics Alexa
  2. Csökli Noémi
  3. Erdei Jázmin Rebeka
  4. Friedrich Anna
  5. Horváth Zorka
  6. Katona Dóra
  7. Kis-Balázs Nikolett
  8. Kovács Kristóf Csongor
  9. Krizsán Barbara
  10. Miklós Anna Júlia
  11. Rancz Illés
  12. Vízhányó Dorina
  13. Winkelmayer Zsófia

drámások

  1. Arató Ábel Ágoston
  2. Borza Márta
  3. Bölcskey Dorottya
  4. Jávor Hunor Bulcsú
  5. Koncz Péter
  6. Márk Bertalan
  7. Médity Anna
  8. Nagy Vivien
  9. Ranga Simon Péter
  10. Szabó Diána
  11. Szentgyörgyi Adél Róza
  12. Tabak Bíbor
  13. Várda Sára

11.A osztály

Osztályfőnök: Szabó Dávid

  1. Babic Bíbor – zongora
  2. Balázs Réka – fuvola
  3. Batka Csenge – oboa
  4. Benke Panna – orgona
  5. Ferencz Péter – zongora, zeneelmélet
  6. Jenei Lúcia Donatella – zongora
  7. Kovács Adelina – cselló
  8. Lázár Viktória – magánének
  9. Magyari Virág Magdolna – brácsa
  10. Németh Ferenc – zongora
  11. Németh Júlia – hegedű
  12. Pál Virág Vivien – klarinét
  13. Somos Ábel – gitár
  14. Sütő Boglárka – hegedű
  15. Szente Tamás – harsona
  16. Szirmai Bernadett – fuvola
  17. Szokol Liliána – fuvola

11.B osztály

Osztályfőnök: Gellén Veronika

  1. Almási Dániel – ötvös
  2. Barna Bence – szobrász
  3. Boráros Laura – grafikus
  4. Borbás Lilla – grafikus
  5. Buzás Glória Jázmin – festő
  6. Forró Kata Emília – festő
  7. Gyöngyi Bálint László – ötvös  
  8. Heilmann Dominik – grafikus
  9. Helmli Réka – textilműves
  10. Horváth Eliza – grafikus
  11. Kasza Viktória Klára – festő
  12. Kászpári Csongor – szobrász
  13. Kis-Halas Emma Julianna – textilműves
  14. Kotlácsik Amanda Kornélia – szobrász
  15. Kovács Adél – textilműves
  16. Marton Marcell – grafikus
  17. Máté Virág Vivien – kerámiaműves
  18. Mészáros Hanna Petronella – textilműves
  19. Mező Dorina – kerámiaműves
  20. Molvay Irén Magdolna – kerámiaműves
  21. Nagy Izabella Cecília – kerámiaműves
  22. Orgyán Vivien – ötvös
  23. Pruzsina Kata Zoé – ötvös
  24. Rozán Péter – ötvös
  25. Ciro Sambeat Marmentini – festő
  26. Sándor Abigél – festő
  27. Szegedi Otília – textilműves
  28. Tóth Rebeka – kerámiaműves
  29. Vecsera Liza Virág – szobrász
  30. Velkovics Luca – szobrász

11.C osztály

Osztályfőnök: Bölcz Mariann

Táncosok

  1. Bastidas Veronika
  2. Berkes Anna
  3. Bödör Fanni
  4. Hargitai Anikó Csenge
  5. Hoffer Tekla Johanna
  6. Kis Eszter Anasztázia
  7. Kocsis Fanni
  8. Németh Janka Napsugár
  9. Makrai Máté
  10. Pilisi Míra
  11. Sárosác Mínea
  12. Wenhardt Levente

Drámások

  1. Agócs Andor
  2. Bánki Petra
  3. Bánkuti Róza
  4. Bizau Tímea Katalin
  5. Csonka Johanna
  6. Divéki Marcell
  7. Fehér Anna Erzsébet
  8. Hartvég Benjámin
  9. Hermesz Réka Virág
  10. Jánosi Noémi
  11. Lenti Konrád Hunor
  12. Martos Kende Boldizsár
  13. Nagy Veronika
  14. Novreczky Flóra
  15. Till Martin
  16. Varjas Berta Hanna

12.A osztály

2018/19-es tanév

Osztályfőnök: Harmat Katalin

  1. Androsics Anett – gitár
  2. Boros Mihály – zongora
  3. Fejes Laura Réka – hegedű
  4. Gáspár Zsombor – szaxofon
  5. Gergely Orsolya Anna – gitár
  6. Hahn Márton – trombita     
  7. Hégely Nóra – fuvola
  8. Horváth Bence – trombita
  9. Horváth Eszter Julianna – hegedű
  10. Kecskeméti Endre – zongora
  11. Kuti Gergő – trombita
  12. Lovász Benjámin – trombita
  13. Máté Alexandra – szolfézs, zeneelmélet
  14. Németh Máté – kürt
  15. Osvald Otília – orgona
  16. Réger Henriett – harmonika  
  17. Somogyi Bence – harsona
  18. Szendrei Bálint – trombita
  19. Szép Alfréd – fuvola
  20. Szilágyi Máté – trombita
  21. Völgyi Boglárka – fuvola
  22. Ziegenheim Luca – zongora
  23. Zsebeházi Mátyás – harsona

12.B osztály

Osztályfőnök: Bosák Levente​

  1. Bakó Viktória – keramikus
  2. Bogdán Melinda – szobrász
  3. Boros Petra – textilműves
  4. Bubori Flóra – ötvös
  5. Buzás Levente – ötvös
  6. Dezső Johanna – ötvös
  7. Dubla Péter – szobrász
  8. Drótos Szimonetta – festő
  9. Farkas Fanni Csenge – grafikus
  10. Fábián Kitti – textil
  11. Fleischmann Soma – grafikus
  12. Gayer Eszter – festő
  13. Gnand Edina – ötvös
  14. Goda Balázs Marcell – textilműves
  15. Hegedűs Luca – grafikus
  16. Illés Eszter – textilműves
  17. Kecskés András – festő
  18. Kiss Nikolett Mária – grafikus
  19. Kovács Kitti – keramikus
  20. Lőrincz Hédi – szobrász
  21. Nagy Kincső  keramikus
  22. Nagy Máté Levente  ötvös
  23. Nagy Zsófia  festő
  24. Németh Nóra Sarolta – textilműves
  25. Rofrits Zsófia – grafikus
  26. Szabadi Hermina – textilműves
  27. Szalai Fanni – textilműves
  28. Tászler Marcell – szobrász
  29. Tóth Réka – festő
  30. Zsember-Gyurcsi Míra  keramikus

12.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Bánki Éva

​Táncosok

  1. Farkas Panna
  2. Jaks Jázmin Rita
  3. Karsai Lúcia
  4. Piukovits Panna
  5. Szeifert Máté
  6. Szorre Dorka
  7. Tamási Ádám

​Drámások

  1. Bori Dorottya Anna
  2. Bögre Réka Laura
  3. Csortos Kíra
  4. Fejér Sára
  5. Herczeg Natália
  6. Hizsnyik Borbála
  7. Karaszi Dorina
  8. Kuti Zsombor Bonifác
  9. Lukács Diána
  10. Mayer Hedda Adrienn
  11. Mencigár Lili
  12. Nyári Gáspár János
  13. Nyitray Ágnes
  14. Székely Tímea
  15. Szűcs Sándor Mátyás
  16. Takács Kíra

13. A osztály

​​Osztályfőnök: Farkas Tamás

  1. Ambrus Dorka – fuvola
  2. Horváth Apor Boldizsár – zongora
  3. Kiss Péter – harmonika    
  4. Sterner András – klarinét
  5. Szennai Mózes József – klarinét

13.B osztály

Osztályfőnök: Zrínyiné Pelczer Lívia

  1. Angyal Vivien – grafika
  2. Babic Míra – ötvös
  3. Dávid Klaudia – ötvös
  4. Gyergyovits Enikő – kerámia
  5. Kis-Deli Zsombor – szobrász
  6. Kusinka Léna – kerámia
  7. László Fanni – kerámia
  8. Mag Zsuzsanna – kerámia
  9. Németi Panka – grafika
  10. Pálinkás Patrícia Vivien – grafika
  11. Ritter Noémi – kerámia
  12. Sápi Ilona – textil
  13. Tankó Bettina – textil
  14. Ulián Angelina – ötvös
  15. Viszmeg Gréta t – textil

13.C osztály

​Osztályfőnök: Szkladányi Judit

Táncosok

  1. Balogh Molli
  2. Domján Kristóf
  3. Hegedűs Luca Anna
  4. Jónás Dzsenifer Éva
  5. Kerényi Tamara
  6. Molnár Sára
  7. Nyilas Emese Janka
  8. Pete Csenge Róza
  9. Pintér Rebeka
  10. Szalay Attila Dominik

13. évfolyam

gyakorlatos színész – felnőttoktatás 2020/21. tanév

Osztályfőnök: Doszpodné Novák Tímea

  1. Horváth Norman
  2. Feil Gréta
  3. Hartai Soma Sándor
  4. Heves Nóra
  5. Koós Csenge Julianna
  6. Kőrösi Gergő
  7. László Rebeka
  8. Pálfi András
  9. Rónai Vivien
  10. Rózsa Gabriella
  11. Tóth Rea Rebeka
  12. Vámberszki Kíra
  13. Varga Anna Zsófia

14. évfolyam

gyakorlatos színész – felnőttoktatás 2020/21. tanév

Osztályfőnök: Herczeg Adrienn

  1. Fábián Csilla
  2. Fülöp Evelin
  3. Fürsnstall Fanni
  4. Wágner Koppány