9.A osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Harmat Katalin

 

 

1.      Androsics Anett - gitár

2.      Blága Kristóf Károly - gitár

3.      Boross Mihály - zongora

4.      Fejes Laura Réka - hegedű

5.      Fetzer Lili    - gitár

6.      Gáspár Zsombor - szaxofon

7.      Gergely Orsolya Anna     - gitár

8.      Hahn Márton - trombita

9.      Hégely Nóra - fuvola

10.    Horváth Bence - trombita

11.    Horváth Eszter Julianna - hegedű

12.    Kecskeméti Endre - zongora

13.    Kramm András - harsona

14.    Kuti Gergő - trombita

15.    Lovász Benjámin    - trombita

16.    Máté Alexandra - elmélet

17.    Németh Máté - kürt

18.    Osvald Otília - zongora, orgona

19.    Réger Henriett - harmonika

20.    Somogyi Bence - harsona

21.    Szendrei Bálint - trombita

22.    Szép Alfréd - fuvola

23.    Szilágyi Máté - trombita

24.    Török Luca - kürt

25.    Vidus Georgina - klarinét

26.    Völgyi Boglárka - fuvola

27.    Werner Lilla Anna - orgona

28.    Ziegenheim Luca - zongora

29.    Zsebeházi Mátyás - harsona

9.B osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Bosák Levente

 

 

1.      Bakó Viktória - keramikus

2.      Bogdán Melinda - szobrász

3.      Boros Petra - textilműves

4.      Bubori Flóra - ötvös

5.      Buzás Levente - ötvös

6.      Dezső Johanna - ötvös

7.      Dubla Péter - szobrász

8.      Drótos Szimonetta - festő

9.      Farkas Fanni Csenge - grafikus

10.    Fleischmann Soma - grafikus

11.    Gayer Eszter - festő

12.    Gnand Edina - ötvös

13.    Goda Balázs Marcell - textilműves

14.    Hegedűs Luca - grafikus

15.    Illés Eszter - textilműves

16.    Kecskés András - festő

17.    Kiss Nikolett Mária - grafikus

18.    Kovács Kitti - keramikus

19.    Kuzsilek Adél - grafikus

20.    Ladányi Petra Szonja - kerámia

21.    Lőrincz Hédi - szobrász

22.    Magyar Júlia Eszter - szobrász

23.    Nagy Kincső - keramikus

24.    Nagy Máté Levente - ötvös

25.    Nagy Zsófia - festő

26.    Németh Nóra Sarolta -textilműves

27.    Orsós Evelin Erzsébet - szobrász

28.    Rofrits Zsófia - grafikus

29.    Szalai Fanni - textilműves

30.    Tászler Marcell - szobrász

31.    Tóth Réka - festő

32.    Zsember-Gyurcsi Míra - keramikus

9.C osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Bánki Éva

 

Táncosok

 

1.    Berkes Anna

2.    Farkas Panna

3.    Jaks Jázmin Rita

4.    Karsai Lúcia

5.    Makrai Máté 

6.    Németh Viktória

7.    Piukovits Panna

8.    Szorre Dorka

9.    Torma Daniella

 

Drámások

 

1.      Bori Dorottya Anna

2.      Bögre Réka Laura

3.      Csortos Kyra

4.      Herczeg Natália 

5.      Hizsnyik Borbála

6.      Hüvös Barbara

7.      Karaszi Dorina

8.      Kiss Gabriella

9.      Lukács Diána

10.    Mayer Hedda Adrienn

11.    Nyári Gáspár János

12.    Nyitray Ágnes

13.    Szűcs Sándor Mátyás

14.    Wágner Bettina

10. A osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Marcsó-Molnár Gabriella 

 

 

1.      Albrecht Kristóf - trombita

2.      Antal Kristóf - hegedű

3.      Czank Petra Anett - gitár

4.      Farkas Lili     - zongora

5.      Havasdi Krisztián - kürt

6.      Horváth Apor Boldizsár - zongora

7.      Kern Kevin

8.      Kaiser Luca - fuvola

9.      Kiss Péter     - harmonika

10.    Kiss Viktória Eszter - fuvola

11.    Kovács Viktória Georgina - hegedű

12.    Mireider Lili - harmonika

13.    Papp Mónika - zongora    

14.    Pekker Tamás - tuba        

15.    Pénzes Kíra Amadea - zongora

16.    Savanya Janka - klarinét

17.    Somogyi Kinga Mónika - szolfézs

18.    Somogyvári Arnold - szaxofon    

19.    Sterner András - klarinét

20.    Szennai Mózes József     - klarinét

21.    Szigeti Bence Zoltán - gitár

22.    Tarlós Bence - harsona    

23.    Török Panna - zongora

24.    Tresch Balázs Zoltán - szaxofon

25.    Vörös Gréta Renáta - zongora

10.B osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Zrínyiné Pelczer Lívia

 

 

1.      Angyal Vivien - grafika

2.      Babic Míra - ötvös

3.      Balogh Dorina - szobrász

4.      Bárdosi Boglárka Viktória - grafika

5.      Bátfai Veronika - grafika

6.      Buzás Borbála - festő

7.      Dávid Klaudia - ötvös

8.      Frőlich András Nándor - ötvös

9.      Gyergyovits Enikő - kerámia

10.    Kis-Deli Zsombor - szobrász

11.    Kiss Dorottya - festő

12.    Kollár Ágnes - festő

13.    Kusinka Léna - kerámia

14.    László Fanni - kerámia

15.    Lennert Tamara - festő

16.    Mag Zsuzsanna - kerámia

17.    Németi Panka - grafika

18.    Pálinkás Patrícia Vivien - grafika

19.    Pataki Bence - ötvös

20.    Ritter Noémi - kerámia

21.    Sápi Ilona - textil

22.    Sebők Bence - szobrász

23.    Tankó Bettina - textil

24.    Tölgyesi Viktória - textil

25.    Ulián Angelina - ötvös

26.    Viszmeg Gréta - textil

27.    Szabó Imola - festő

10.C  osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Szkladányi Judit

 

Táncosok

 

1.      Balogh Molli        

2.      Domján Kristóf

3.      Hegedűs Luca Anna

4.      Jónás Dzsenifer Éva

5.      Kerényi Tamara

6.      Molnár Sára

7.      Nagy Eliza

8.      Nyilas Emese Janka

9.      Pete Csenge Róza

10.    Szalay Attila Dominik

11.    Szeifert Máté

12.    Tamási Ádám

 

Drámások

 

1.      Bánkuti Borbála

2.      Barcs Dorina

3.      Bíró Barna Gábor

4.      Bojtos Dalma

5.      Boross Réka

6.      Csöndör Olivér Imre

7.      Fejér Sára

8.      Hang Lili Rozina

9.      Horváth Norman

10.    Jekl Emese

11.    Klinkhart Hanna

12.    Németh Rebeka

13.    Nikolics Patrik

14.    Szalóki Máté Benjámin

15.    Székely Tímea

16.    Tóth Rea Rebeka

11.A osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Bontovics Jánosné Rába Mária

 

 

1.      Antoni Ármin - gitár

2.      Baczkó Bence Benjámin     - szaxofon

3.      Bazsó Boglárka Mária - magánének

4.      Berg Kiara - klarinét, magánének

5.      Bunyik Rebecca Andrea - fuvola

6.      Dálnoki Blanka Georgina - fuvola

7.      Fábián Zalán - hegedű

8.      Hajas Boglárka Angella - gitár

9.      Jegenyés Bence - oboa

10.    Manka Noémi - zongora

11.    Mező András - trombita

12.    Nagy Zoltán Ferenc - klarinét

13.    Notheisz Krisztián     - szaxofon

14.    Serleg Annamária - hegedű

15.    Szakács Gábor Bálint - harsona

16.    Szalai Antónia - kürt

17.    Szalai Gábor     - zongora

18.    Szieber Roland - zongora

19.    Tóth Mónika     - klarinét

20.    Vass Boldizsár Levente - tuba

11.B osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Kiltau Kinga

 

 

1.      Akácsos Eszter - keramikus

2.      Balog Zsombor, Sándor - szobrász

3.      Bayer Maja - textilműves

4.      Elekes Dóra Anita - festő

5.      Farkas Borbála - ötvös, fémműves

6.      Halmos Gréta - festő

7.      Haraszti Lili - ötvös, fémműves

8.      Hernádi Emma Julianna - textilműves

9.      Horváth Alíz - grafikus      

10.    Illyés Emese - festő

11.    Kapoli Márton - grafikus

12.    Kiss Brigitta - keramikus

13.    Kuizs Gyöngyi Ildikó - textilműves

14.    Mártai Adél - festő

15.    Mihály Patrik László - grafikus

16.    Mikus Dóra - grafikus        

17.    Nagy Réka Viktória - ötvös, fémműves

18.    Nemes Bulle Johanna - grafikus

19.    Nyári Borbála - festő

20.    Orsós Imre - textilműves

21.    Palcsi Kiara - textilműves

22.    Pálfai Keve Tibor - grafikus

23.    Proksza Lili - keramikus

24.    Simon Koppány Dániel - szobrász

25.    Szőcs Rebeka - ötvös, fémműves

26.    Tóth Fanni - textil        

27.    Török Anett - festő

28.    Varga-Zságer Kinga Andrea     - szobrász

29.    Vida Veronika - ötvös, fémműves

30.    Simon Luca - festő

11.C osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Szőke Szilvia

 

Táncosok

 

1.      Bátonyi Lili

2.      Dévai Lúcia

3.      Dimák Gréta

4.      Horváth Réka Annamária

5.      Kis Jana Luca

6.      Mátyás Flóra            

7.      Rónaki Nina

8.      Steingruber Nikolett Laura

9.      Szabó Csenge

10.    Tóth Anna

11.    Varga Bence

12.    Véber Melani Dolóresz

 

Drámások

 

1.      Baráti Réka

2.      Czelter Liza Karolina

3.      Csákvári Nikolett

4.      Fábián Csilla            

5.      Faragó Fanni

6.      Fülöp Evelin

7.      Gáspár Boglárka

8.      Hofecker Barnabás

9.      Kádár Berill Fiametta     

10.    Kaiser Hanna

11.    Kovács Boglárka

12.    Máthé Zsuzsanna

13.    Mészáros Anna

14.    Molvay Anna    

15.    Orsós Renáta

16.    Schmelczer Kitti

17.    Schmidt Alexandra

18.    Szalai Barbara

12.B osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Szabó-Vertán Lili

 

 

Androvics Blanka        

Balázs Rebeka            

Bartó Bernadett Andrea    

Bori Sára            

Czene Ágnes            

Dudás Dóra Borbála        

Ferencsevics Máté        

Forgách Rebeka            

Füredi Vivien            

Gerencsér Orsolya        

Gyenis Evelin            

Hirviniemi Henrietta        

Iván Fanni            

Katatics Kinga            

Kubik Roxána Bíborka        

Lettner Sára            

Likár Gréta            

Mayer Antónia Sarolta        

Molnár Dániel            

Osztermayer Kíra        

Pelle Kata Jozefa        

Pincés Dorottya Kitti        

Reining Vivien            

Rőth Adrienn            

Schuszter Dóra            

Szabó Georgina            

Szekér Zoé Júlia        

Szurofka Emese Dóra

12.A osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Varga Csabáné

 

 

 

Bánó Bendegúz        

Bischof Gergő                    

Csák István                    

Farkas Máté Zoltán        

Gradwohl Márk                

Juhász Dorina            

Kaesz Bernadett            

Ludmány Gábor            

Michelisz Norman        

Mohai Mónika            

Molnár Gyöngyvér        

Molnár Johanna        

Nagy Roberta Anna        

Papp Előd            

Proszenyák Laura                

Racskó Eszter Hanna    

Raposa Kíra    

Süli Dzsenifer        

Szabó Réka    

Szabó Roland    

Szentgyörgyváry Albert    

Takács Bálint            

Tövisháti Marcell Bence    

Vajda Virág            

Varga Zsófia Dóra

12.C osztály

 

2017/18. tanév

 

Osztályfőnök: Szabó Dávid

 

Táncosok

 

Farkas Eszter Judit

Kovács Orsolya Nikolett

Papp Dominika

Rovó Fanni

Slezák Dávid

Szendrői Bence Gábor

Takács Anna

Teszlák Brigitta

Villám Regina Zita           

 

Drámások

 

Bánki Patrik Zsolt

Bíró Dorottya

Bodai Barna        

Bozó Maja Krisztina

Czirják Liliána

Hajnal Bianka

Halász Bence Gábor

Horváth Máté Zsolt

Klenóczy Anna

Kovács Lilla

Lóczy Eszter

Oláh Enikő

Sólya Anna Tamara

Szabó Bianka

Szabó Dalma

Lackó Hajnalka

13.A osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Farkas Tamás

 

 

1.    Engber Alexander Lorenz - kürt

2.    Kathi András - klarinét

3.    Lichmesz Éva - klarinét

4.    Minorics Máté Tamás - harsona

5.    Sinka Eszter Katalin - oboa

6.    Tornyos Virág - fuvola

7.    Tóth Kristóf - szaxofon

8.    Udvarhelyi Milla - oboa

9.    Veres Viktória - klarinét

13.C osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Farkas Tamás

 

Táncosok

 

1.    Kis Laura

2.    Kulcsár Csenge Kata

3.    Papós Nikoletta

4.    Pinczés Rita

5.    Pusztai Eszter

6.    Szőts Rita Ildikó            

7.    Tompó Patrícia Laura

13.B osztály

 

2017/18-as tanév

 

Osztályfőnök: Rigóné Hódi Hajnalka

 

 

1.      Boda Rebeka - textilműves

2.      Borbás Beáta - grafikus

3.      Branauer Nikoletta - textilműves

4.      Danicsek Fruzsina - ötvös-fémműves

5.      Jakobovics Dóra Kata - grafikus        

6.      Madarász Domonkos Péter - szobrász

7.      Madarász Kincső Filoména - festő

8.      Nemes Margaréta Anna - festő

9.      Szondi Petra Virág - kerámiaműves

10.    Tóth Anna Boglárka - szobrász

11.    Tóth-Kuti Kamilla - textilműves

12.    Treszka Fanni - ötvös-fémműves

 © Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium

Alapítva:1957