OSZTÁLYOK

9.A osztály

Osztályfőnök: Szabó Dávid

  1. Babic Bíbor – zongora
  2. Balázs Réka – fuvola
  3. Batka Csenge – oboa
  4. Benke Panna – orgona
  5. Borbandi Bianka – klarinét
  6. Ferencz Péter – zongora, zeneelmélet
  7. Gschwindt Bodó – kürt
  8. Jenei Lúcia Donatella – zongora
  9. Kovács Adelina – cselló
  10. Lázár Viktória – magánének
  11. Magyari Virág Magdolna – brácsa
  12. Németh Ferenc – zongora
  13. Németh Júlia – hegedű
  14. Németh Vilmos Tamás – zongora
  15. Pál Virág Vivien – klarinét
  16. Sütő Boglárka – hegedű
  17. Szadai Hunor Tamás – harsona
  18. Szente Tamás – harsona
  19. Szirmai Bernadett – fuvola
  20. Török Csongor – gitár

9.B osztály

Osztályfőnök: Gellén Veronika

  1. Almási Dániel – ötvös
  2. Barna Bence – szobrász
  3. Boráros Laura – grafikus
  4. Borbás Lilla – grafikus
  5. Buzás Glória Jázmin – festő
  6. Forró Kata Emília – festő
  7. Gyöngyi Bálint László – ötvös  
  8. Heilmann Dominik – grafikus
  9. Helmli Réka – textilműves
  10. Horváth Eliza – grafikus
  11. Kasza Viktória Klára – festő
  12. Kászpári Csongor – szobrász
  13. Kis-Halas Emma Julianna – textilműves
  14. Kotlácsik Amanda Kornélia – szobrász
  15. Kovács Adél – textilműves
  16. Marton Marcell – grafikus
  17. Máté Virág Vivien – kerámiaműves
  18. Mészáros Hanna Petronella – textilműves
  19. Mező Dorina – kerámiaműves
  20. Molvay Irén Magdolna – kerámiaműves
  21. Nagy Izabella Cecília – kerámiaműves
  22. Orgyán Vivien – ötvös
  23. Pruzsina Kata Zoé – ötvös
  24. Rozán Péter – ötvös
  25. Ciro Sambeat Marmentini – festő
  26. Sándor Abigél – festő
  27. Tóth Rebeka – kerámiaműves
  28. Vecsera Liza Virág – szobrász
  29. Velkovics Luca – szobrász

9.C osztály

Osztályfőnök: Bölcz Mariann

Táncosok

  1. Bastidas Veronika
  2. Bödör Fanni
  3. Hargitai Anikó Csenge
  4. Hoffer Tekla Johanna
  5. Kis Eszter Anasztázia
  6. Kocsis Fanni
  7. László Vivien Hanna
  8. Németh Janka Napsugár
  9. Pilisi Míra
  10. Sárosác Mínea
  11. Wenhardt Levente

Drámások

  1. Agócs Andor
  2. Amrich Máté
  3. Bánki Petra
  4. Bánkuti Róza
  5. Bizau Tímea Katalin
  6. Csonka Johanna
  7. Divéki Marcell
  8. Fehér Anna Erzsébet
  9. Hartvég Benjámin
  10. Hermesz Réka Virág
  11. Jánosi Noémi
  12. Lenti Konrád Hunor
  13. Martos Kende Boldizsár
  14. Nagy Veronika
  15. Novreczky Flóra
  16. Till Martin
  17. Varjas Berta Hanna

10.A osztály

2018/19-es tanév

Osztályfőnök: Harmat Katalin

  1. Androsics Anett – gitár
  2. Blága Kristóf Károly – gitár
  3. Boross Mihály – zongora
  4. Fejes Laura Réka – hegedű
  5. Gáspár Zsombor – szaxofon
  6. Gergely Orsolya Anna – gitár
  7. Hahn Márton – trombita
  8. Havasdi Krisztián – kürt    
  9. Hégely Nóra – fuvola
  10. Horváth Bence – trombita
  11. Horváth Eszter Julianna – hegedű
  12. Kecskeméti Endre – zongora
  13. Kuti Gergő – trombita
  14. Lovász Benjámin – trombita
  15. Máté Alexandra – szolfézs, zeneelmélet
  16. Németh Máté – kürt
  17. Osvald Otília – orgona
  18. Réger Henriett – harmonika
  19. Riegelman Gréta – klarinét   
  20. Somogyi Bence – harsona
  21. Szendrei Bálint – trombita
  22. Szép Alfréd – fuvola
  23. Szilágyi Máté – trombita
  24. Török Luca – kürt
  25. Völgyi Boglárka – fuvola
  26. Ziegenheim Luca – zongora
  27. Zsebeházi Mátyás – harsona

10.B osztály

Osztályfőnök: Bosák Levente​

  1. Bakó Viktória – keramikus
  2. Bogdán Melinda – szobrász
  3. Boros Petra – textilműves
  4. Bubori Flóra – ötvös
  5. Buzás Levente – ötvös
  6. Dezső Johanna – ötvös
  7. Dubla Péter – szobrász
  8. Drótos Szimonetta – festő
  9. Farkas Fanni Csenge – grafikus
  10. Fábián Kitti – textil
  11. Fleischmann Soma – grafikus
  12. Gayer Eszter – festő
  13. Gnand Edina – ötvös
  14. Goda Balázs Marcell – textilműves
  15. Hegedűs Luca – grafikus
  16. Illés Eszter – textilműves
  17. Kecskés András – festő
  18. Kiss Nikolett Mária – grafikus
  19. Kovács Kitti – keramikus
  20. Kuzsilek Adél – grafikus
  21. Lőrincz Hédi – szobrász
  22. Nagy Kincső  keramikus
  23. Nagy Máté Levente  ötvös
  24. Nagy Zsófia  festő
  25. Németh Nóra Sarolta – textilműves
  26. Orsós Evelin Erzsébet  szobrász
  27. Rofrits Zsófia – grafikus
  28. Szalai Fanni – textilműves
  29. Tászler Marcell – szobrász
  30. Tóth Réka – festő
  31. Zsember-Gyurcsi Míra  keramikus

10.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Bánki Éva

​Táncosok

  1. Berkes Anna
  2. Farkas Panna
  3. Jaks Jázmin Rita
  4. Karsai Lúcia
  5. Makrai Máté
  6. Németh Viktória
  7. Piukovits Panna
  8. Szorre Dorka

​Drámások

  1. Bori Dorottya Anna
  2. Bögre Réka Laura
  3. Csortos Kíra
  4. Herczeg Natália
  5. Hizsnyik Borbála
  6. Hüvös Barbara
  7. Karaszi Dorina
  8. Kiss Gabriella
  9. Kuti Zsombor Bonifác
  10. Lukács Diána
  11. Mayer Hedda Adrienn
  12. Mencigár Lili
  13. Nyári Gáspár János
  14. Nyitray Ágnes
  15. Székely Tímea
  16. Szűcs Sándor Mátyás
  17. Takács Kíra

11. A osztály

​​Osztályfőnök: Farkas Tamás

  1. ​Albrecht Kristóf – trombita
  2. Czank Petra Anett  gitár
  3. Farkas Lili  zongora
  4. Horváth Apor Boldizsár – zongora
  5. Kaiser Luca – fuvola
  6. Kiss Péter  harmonika
  7. Kiss Viktória Eszter – fuvola
  8. Kovács Viktória Georgina – hegedű
  9. Papp Mónika – zongora
  10. Pekker Tamás – tuba
  11. Pénzes Kíra Amadea – zongora
  12. Savanya Janka – klarinét
  13. Somogyi Kinga Mónika – hegedű
  14. Somogyvári Arnold – szaxofon
  15. Sterner András – klarinét
  16. Szennai Mózes József – klarinét
  17. Szigeti Bence Zoltán – gitár
  18. Tarlós Bence – harsona
  19. Török Panna – zongora
  20. Tresch Balázs Zoltán – szaxofon
  21. Vörös Gréta Renáta – zongora
  22. Vörös Zsolt – zongora

11.B osztály

Osztályfőnök: Zrínyiné Pelczer Lívia

  1. Angyal Vivien – grafika
  2. Babic Míra – ötvös
  3. Balogh Dorina – szobrász
  4. Bárdosi Boglárka Viktória – grafika
  5. Bátfai Veronika – grafika
  6. Buzás Borbála  festő
  7. Dávid Klaudia  ötvös
  8. Frőlich András Nándor  ötvös
  9. Gyergyovits Enikő  kerámia
  10. Kis-Deli Zsombor  szobrász
  11. Kiss Dorottya  festő
  12. Kollár Ágnes  festő
  13. Kusinka Léna  kerámia
  14. László Fanni  kerámia
  15. Lennert Tamara  festő
  16. Mag Zsuzsanna  kerámia
  17. Németi Panka  grafika
  18. Pálinkás Patrícia Vivien  grafika
  19. Pataki Bence  ötvös
  20. Ritter Noémi  kerámia
  21. Sápi Ilona  textil
  22. Sebők Bence  szobrász
  23. Tankó Bettina  textil
  24. Tölgyesi Viktória  textil
  25. Ulián Angelina  ötvös
  26. Viszmeg Gréta – textil
  27. Szabó Imola  festő

11.C osztály

​Osztályfőnök: Szkladányi Judit

Táncosok

  1. Balogh Molli
  2. Hegedűs Luca Anna
  3. Jónás Dzsenifer Éva
  4. Kerényi Tamara
  5. Molnár Sára
  6. Nagy Eliza
  7. Nyilas Emese Janka
  8. Pete Csenge Róza
  9. Szalay Attila Dominik
  10. Szeifert Máté
  11. Tamási Ádám
  12. Pintér Rebeka

​Drámások

  1. Bánkuti Borbála
  2. Barcs Dorina
  3. Bíró Barna Gábor
  4. Boross Réka
  5. Csöndör Olivér Imre
  6. Fejér Sára
  7. Hang Lili Rozina
  8. Horváth Norman
  9. Jekl Emese
  10. Klinkhart Hanna
  11. Németh Rebeka
  12. Nikolics Patrik
  13. Mireider Lili
  14. Tóth Rea Rebeka

12.A osztály

​Osztályfőnök: Bontovics Jánosné Rába Mária

  1. Antoni Ármin – gitár
  2. Baczkó Bence Benjámin – szaxofon
  3. Bálint Anna – fuvola
  4. Bazsó Boglárka Mária – magánének
  5. Berg Kiara – magánének
  6. Bunyik Rebecca Andrea – fuvola
  7. Dálnoki Blanka Georgina  fuvola
  8. Fábián Zalán  hegedű
  9. Hajas Boglárka Angella  gitár
  10. Jegenyés Bence  oboa
  11. Manka Noémi zongora
  12. Mező András trombita
  13. Nagy Zoltán Ferenc  klarinét
  14. Notheisz Krisztián  szaxofon
  15. Serleg Annamária  hegedű
  16. Szakács Gábor Bálint  harsona
  17. Szalai Antónia  kürt
  18. Szalai Gábor  zongora
  19. Szieber Roland  zongora

12.B osztály

​Osztályfőnök: Kiltau Kinga

  1. Akácsos Eszter – keramikus
  2. Balog Zsombor, Sándor  szobrász
  3. Bayer Maja  textilműves
  4. Elekes Dóra Anita  festő
  5. Farkas Borbála  ötvös, fémműves
  6. Halmos Gréta festő
  7. Haraszti Lili  ötvös, fémműves
  8. Hernádi Emma Julianna  textilműves
  9. Horváth Alíz  grafikus
  10. Illyés Emese  festő
  11. Kapoli Márton  grafikus
  12. Kiss Brigitta  keramikus
  13. Kubik Roxána – grafikus
  14. Kuizs Gyöngyi Ildikó  textilműves
  15. Mártai Adél  festő
  16. Mihály Patrik László  grafikus
  17. Mikus Dóra – grafikus
  18. Nagy Réka Viktória  ötvös, fémműves
  19. Nemes Bulle Johanna  grafikus
  20. Nyári Borbála  festő
  21. Orsós Imre  textilműves
  22. Palcsi Kiara  textilműves
  23. Pálfai Keve Tibor  grafikus
  24. Proksza Lili  keramikus
  25. Simon Koppány Dániel  szobrász
  26. Szőcs Rebeka  ötvös, fémműves
  27. Tóth Fanni  textil
  28. Török Anett  festő
  29. Varga-Zságer Kinga Andrea  szobrász
  30. Vida Veronika – ötvös, fémműves
  31. Simon Luca – festő

12.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Szőke Szilvia

​Táncosok

  1. ​Bátonyi Lili
  2. Dévai Lúcia
  3. Dimák Gréta
  4. Horváth Réka Annamária
  5. Kis Jana Luca
  6. Mátyás Flóra
  7. Rónaki Nina
  8. Szabó Csenge
  9. Varga Bence
  10. Véber Melani Dolóresz

​Drámások

  1. ​Baráti Réka
  2. Czelter Liza Karolina
  3. Csákvári Nikolett
  4. Fábián Csilla
  5. Faragó Fanni
  6. Fülöp Evelin
  7. Gáspár Boglárka
  8. Hofecker Barnabás
  9. Kaiser Hanna
  10. Kovács Boglárka
  11. Máthé Zsuzsanna
  12. Mészáros Anna
  13. Molvay Anna
  14. Orsós Renáta
  15. Schmelczer Kitti
  16. Schmidt Alexandra
  17. Szalai Barbara

13.A osztály

Osztályfőnök: Varga Csabáné, Milbauer Krisztina

  1. Gradwohl Márk – oboa
  2. Kaesz Bernadett – zongora
  3. Ludmány Gábor – zongora
  4. Mohai Mónika – trombita
  5. Papp Előd – gitár
  6. Proszenyák Laura – fuvola    
  7. Raposa Kíra – klarinét, magánének
  8. Szabó Roland – magánének
  9. Szentgyörgyváry Albert – fuvola
  10. Tövisháti Marcell Bence – fuvola
  11. Vajda Virág – fuvola
  12. Varga Zsófia Dóra – orgona

13.B osztály

Osztályfőnök: Szabó-Vertán Lili

  1. Androvics Blanka – festő
  2. Czene Ágnes – textilműves
  3. Dudás Dóra Borbála – ötvös, fémműves
  4. Forgách Rebeka – grafikus
  5. Füredi Vivien – szobrász
  6. Gerencsér Orsolya – textilműves
  7. Hirviniemi Henrietta – textilműves
  8. Lettner Sára – textil
  9. Likár Gréta – grafikus
  10. Mayer Antónia Sarolta – grafikus
  11. Molnár Dániel – ötvös, fémműves
  12. Reining Vivien – keramikus
  13. Szabó Georgina – szobrász

13.C osztály

Osztályfőnök: Varga Csabáné, Milbauer Krisztina

Táncosok

  1. Farkas Eszter Judit
  2. Kovács Orsolya Nikolett
  3. Papp Dominika
  4. Rovó Fanni
  5. Slezák Dávid
  6. Szendrői Bence Gábor
  7. Teszlák Brigitta

13. évfolyam gyakorlatos színész – felnőttképzés

  1. Czirják Liliána
  2. Farkas Dóra
  3. Fenyvesi Mihály
  4. Gálberki Réka
  5. Gillich Atina
  6. Juhász Bence
  7. Lóczy Eszter
  8. Pópa Máté
  9. Rácz Attila
  10. Rózsavölgyi Dominik
  11. Rőth Adrienn
  12. Solymosi Dominik
  13. Szabó Dalma
  14. Ziegenheim Dóra