OSZTÁLYOK

9.A osztály

Osztályfőnök: Szabó Dávid

  1. Babic Bíbor – zongora
  2. Balázs Réka – fuvola
  3. Batka Csenge – oboa
  4. Benke Panna – orgona
  5. Borbandi Bianka – klarinét
  6. Ferencz Péter – zongora, zeneelmélet
  7. Gschwindt Bodó – kürt
  8. Jenei Lúcia Donatella – zongora
  9. Kovács Adelina – cselló
  10. Lázár Viktória – magánének
  11. Magyari Virág Magdolna – brácsa
  12. Németh Ferenc – zongora
  13. Németh Júlia – hegedű
  14. Németh Vilmos – zongora
  15. Orsós Zója – klarinét
  16. Pál Virág Vivien – klarinét
  17. Sütő Boglárka – hegedű
  18. Szadai Hunor Tamás – harsona
  19. Szente Tamás – harsona
  20. Szirmai Bernadett – fuvola
  21. Török Csongor – gitár

10.A osztály

2018/19-es tanév

Osztályfőnök: Harmat Katalin

  1. Androsics Anett – gitár
  2. Blága Kristóf Károly – gitár
  3. Boross Mihály – zongora
  4. Fejes Laura Réka – hegedű
  5. Gáspár Zsombor – szaxofon
  6. Gergely Orsolya Anna – gitár
  7. Hahn Márton – trombita
  8. Havasdi Krisztián – kürt    
  9. Hégely Nóra – fuvola
  10. Horváth Bence – trombita
  11. Horváth Eszter Julianna – hegedű
  12. Kecskeméti Endre – zongora
  13. Kuti Gergő – trombita
  14. Lovász Benjámin – trombita
  15. Máté Alexandra – elmélet
  16. Németh Máté – kürt
  17. Osvald Otília – zongora, orgona
  18. Réger Henriett – harmonika
  19. Riegelman Gréta – klarinét   
  20. Somogyi Bence – harsona
  21. Szendrei Bálint – trombita
  22. Szép Alfréd – fuvola
  23. Szilágyi Máté – trombita
  24. Török Luca – kürt
  25. Völgyi Boglárka – fuvola
  26. Werner Lilla Anna – orgona
  27. Ziegenheim Luca – zongora
  28. Zsebeházi Mátyás – harsona

10.B osztály

2018/19-es tanév

Osztályfőnök: Bosák Levente​

  1. Bakó Viktória – keramikus
  2. Bogdán Melinda – szobrász
  3. Boros Petra – textilműves
  4. Bubori Flóra – ötvös
  5. Buzás Levente – ötvös
  6. Dezső Johanna – ötvös
  7. Dubla Péter – szobrász
  8. Drótos Szimonetta – festő
  9. Farkas Fanni Csenge – grafikus
  10. Fleischmann Soma – grafikus
  11. Gayer Eszter – festő
  12. Gnand Edina – ötvös
  13. Goda Balázs Marcell – textilműves
  14. Hegedűs Luca – grafikus
  15. Illés Eszter – textilműves
  16. Kecskés András – festő
  17. Kiss Nikolett Mária – grafikus
  18. Kovács Kitti – keramikus
  19. Kuzsilek Adél – grafikus
  20. Ladányi Petra Szonja – kerámia
  21. Lőrincz Hédi – szobrász
  22. Magyar Júlia Eszter – szobrász
  23. Nagy Kincső – keramikus
  24. Nagy Máté Levente – ötvös
  25. Nagy Zsófia – festő
  26. Németh Nóra Sarolta -textilműves
  27. Orsós Evelin Erzsébet – szobrász
  28. Rofrits Zsófia – grafikus
  29. Szalai Fanni – textilműves
  30. Tászler Marcell – szobrász
  31. Tóth Réka – festő
  32. Zsember-Gyurcsi Míra – keramikus

10.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Bánki Éva

​Táncosok

  1. Berkes Anna
  2. Farkas Panna
  3. Jaks Jázmin Rita
  4. Karsai Lúcia
  5. Makrai Máté
  6. Németh Viktória
  7. Piukovits Panna
  8. Szorre Dorka
  9. Torma Daniella

​Drámások

  1. Bori Dorottya Anna
  2. Bögre Réka Laura
  3. Csortos Kyra
  4. Herczeg Natália
  5. Hizsnyik Borbála
  6. Hüvös Barbara
  7. Karaszi Dorina
  8. Kiss Gabriella
  9. Lukács Diána
  10. Mayer Hedda Adrienn
  11. Nyári Gáspár János
  12. Nyitray Ágnes
  13. Szűcs Sándor Mátyás
  14. Wágner Bettina

11. A osztály

​2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Marcsó-Molnár Gabriella

  1. ​Albrecht Kristóf – trombita
  2. Antal Kristóf – hegedű
  3. Czank Petra Anett – gitár
  4. Farkas Lili  – zongora
  5. Havasdi Krisztián – kürt
  6. Horváth Apor Boldizsár – zongora
  7. Kern Kevin
  8. Kaiser Luca – fuvola
  9. Kiss Péter – harmonika
  10. Kiss Viktória Eszter – fuvola
  11. Kovács Viktória Georgina – hegedű
  12. Mireider Lili – harmonika
  13. Papp Mónika – zongora
  14. Pekker Tamás – tuba
  15. Pénzes Kíra Amadea – zongora
  16. Savanya Janka – klarinét
  17. Somogyi Kinga Mónika – szolfézs
  18. Somogyvári Arnold – szaxofon
  19. Sterner András – klarinét
  20. Szennai Mózes József – klarinét
  21. Szigeti Bence Zoltán – gitár
  22. Tarlós Bence – harsona
  23. Török Panna – zongora
  24. Tresch Balázs Zoltán – szaxofon
  25. Vörös Gréta Renáta – zongora

11.B osztály

2018/19-es tanév​

Osztályfőnök: Zrínyiné Pelczer Lívia

  1. Angyal Vivien – grafika
  2. Babic Míra – ötvös
  3. Balogh Dorina – szobrász
  4. Bárdosi Boglárka Viktória – grafika
  5. Bátfai Veronika – grafika
  6. Buzás Borbála – festő
  7. Dávid Klaudia – ötvös
  8. Frőlich András Nándor – ötvös
  9. Gyergyovits Enikő – kerámia
  10. Kis-Deli Zsombor – szobrász
  11. Kiss Dorottya – festő
  12. Kollár Ágnes – festő
  13. Kusinka Léna – kerámia
  14. László Fanni – kerámia
  15. Lennert Tamara – festő
  16. Mag Zsuzsanna – kerámia
  17. Németi Panka – grafika
  18. Pálinkás Patrícia Vivien – grafika
  19. Pataki Bence – ötvös
  20. Ritter Noémi – kerámia
  21. Sápi Ilona – textil
  22. Sebők Bence – szobrász
  23. Tankó Bettina – textil
  24. Tölgyesi Viktória – textil
  25. Ulián Angelina – ötvös
  26. Viszmeg Gréta – textil
  27. Szabó Imola – festő

11.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Szkladányi Judit

Táncosok

  1. Balogh Molli
  2. Domján Kristóf
  3. Hegedűs Luca Anna
  4. Jónás Dzsenifer Éva
  5. Kerényi Tamara
  6. Molnár Sára
  7. Nagy Eliza
  8. Nyilas Emese Janka
  9. Pete Csenge Róza
  10. Szalay Attila Dominik
  11. Szeifert Máté
  12. Tamási Ádám

​Drámások

  1. Bánkuti Borbála
  2. Barcs Dorina
  3. Bíró Barna Gábor
  4. Bojtos Dalma
  5. Boross Réka
  6. Csöndör Olivér Imre
  7. Fejér Sára
  8. Hang Lili Rozina
  9. Horváth Norman
  10. Jekl Emese
  11. Klinkhart Hanna
  12. Németh Rebeka
  13. Nikolics Patrik
  14. Szalóki Máté Benjámin
  15. Székely Tímea
  16. Tóth Rea Rebeka

12.A osztály

​2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Bontovics Jánosné Rába Mária

  1. Antoni Ármin – gitár
  2. Baczkó Bence Benjámin – szaxofon
  3. Bazsó Boglárka Mária – magánének
  4. Berg Kiara – klarinét, magánének
  5. Bunyik Rebecca Andrea – fuvola
  6. Dálnoki Blanka Georgina – fuvola
  7. Fábián Zalán – hegedű
  8. Hajas Boglárka Angella – gitár
  9. Jegenyés Bence – oboa
  10. Manka Noémi – zongora
  11. Mező András – trombita
  12. Nagy Zoltán Ferenc – klarinét
  13. Notheisz Krisztián – szaxofon
  14. Serleg Annamária – hegedű
  15. Szakács Gábor Bálint – harsona
  16. Szalai Antónia – kürt
  17. Szalai Gábor – zongora
  18. Szieber Roland – zongora
  19. Tóth Mónika – klarinét
  20. Vass Boldizsár Levente – tuba

12.B osztály

​2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Kiltau Kinga

  1. Akácsos Eszter – keramikus
  2. Balog Zsombor, Sándor – szobrász
  3. Bayer Maja – textilműves
  4. Elekes Dóra Anita – festő
  5. Farkas Borbála – ötvös, fémműves
  6. Halmos Gréta – festő
  7. Haraszti Lili – ötvös, fémműves
  8. Hernádi Emma Julianna – textilműves
  9. Horváth Alíz – grafikus
  10. Illyés Emese – festő
  11. Kapoli Márton – grafikus
  12. Kiss Brigitta – keramikus
  13. Kuizs Gyöngyi Ildikó – textilműves
  14. Mártai Adél – festő
  15. Mihály Patrik László – grafikus
  16. Mikus Dóra – grafikus
  17. Nagy Réka Viktória – ötvös, fémműves
  18. Nemes Bulle Johanna – grafikus
  19. Nyári Borbála – festő
  20. Orsós Imre – textilműves
  21. Palcsi Kiara – textilműves
  22. Pálfai Keve Tibor – grafikus
  23. Proksza Lili – keramikus
  24. Simon Koppány Dániel – szobrász
  25. Szőcs Rebeka – ötvös, fémműves
  26. Tóth Fanni – textil
  27. Török Anett – festő
  28. Varga-Zságer Kinga Andrea     – szobrász
  29. Vida Veronika – ötvös, fémműves
  30. Simon Luca – festő

12.C osztály

2018/19-es tanév

​Osztályfőnök: Szőke Szilvia

​Táncosok

  1. ​Bátonyi Lili
  2. Dévai Lúcia
  3. Dimák Gréta
  4. Horváth Réka Annamária
  5. Kis Jana Luca
  6. Mátyás Flóra
  7. Rónaki Nina
  8. Steingruber Nikolett Laura
  9. Szabó Csenge
  10. Tóth Anna
  11. Varga Bence
  12. Véber Melani Dolóresz

​Drámások

  1. ​Baráti Réka
  2. Czelter Liza Karolina
  3. Csákvári Nikolett
  4. Fábián Csilla
  5. Faragó Fanni
  6. Fülöp Evelin
  7. Gáspár Boglárka
  8. Hofecker Barnabás
  9. Kádár Berill Fiametta
  10. Kaiser Hanna
  11. Kovács Boglárka
  12. Máthé Zsuzsanna
  13. Mészáros Anna
  14. Molvay Anna
  15. Orsós Renáta
  16. Schmelczer Kitti
  17. Schmidt Alexandra
  18. Szalai Barbara