Drámások 2008-2014

 

A drámaképzésre 2008-tól beiratkozottak névsora. A felsorolásnál a beiratkozás évét vettük alapul (dőlt betűvel az iskolát be nem fejezők).

 

2008-2012 – osztályfőnök: Tóth Zoltán › tabló

 

1. Beck Cintia Hajnalka

2. Bencze Mercédesz Dóra

3. Bokor Ágota

4. Frányó István

5. Füzes Veronika

6. Getto Márton

7. Kaszás Bettina Dorina

8. Kecskés Dóra

9. Kiss Ágnes

10. Kókai Dóra

11. Nagy-Kovács Beáta

12. Pál Bettina Eszter

13. Scherer Janka

14. Süveges Dominik

15. Teimel Tícia

16. Vass Lili

17. Vinkler Krisztina

18. Zsoldos Dávid

19. Zsoldos Krisztián Márk

 

2009-2013 – osztályfőnök: Almási Éva › tabló

 

1. Bányavölgyi Donáta

2. Buzás Ferenc

3. Cseri Hanna Júlia

4. Fábos Hajnalka

5. Forróova Simona

6. Gettó Szandra

7. Hanics Marietta

8. Knopf Melanie

9. Kohut Nikolett Magdolna

10. Krámos Dorina

11. Miseta László Dusán

12. Nagy Emese

13. Nagy Mariann

14. Ruppert Tamás Ádám

15. Sára Alexandra

16. Schmelczer Klaudia

17. Szieber Boglárka

18. Tilesch Tamara

19. Várnai Enikő

20. Vértes Alexandra

2010-2014

1. Ágoston Gáspár

2. Arató Ármin

3. Bártfalvi Sarolta

4. Béres Fruzsina

5. Csernák Norbert

6. Fillár Anna

7. Háber Krisztián

8. Hajnal Titanilla

9. Horváth Fruzsina Anna

10. Kocsis Zsófia

11. Kovács Virág

12. Kravinszkaja Anna Dóra

13. Lőrincz Csaba

14. Németh Júlia Sarolta

15. Sápi Szabolcs

16. Simon Mátyás

17. Tamás Bianka Szabina

18. Várkonyi Dániel

19. Világi Vanessa Mariann

 

2011- – osztályfőnök: Körtvélyesi Borbála, Rajnai Richárd › tabló

 

1. Andrasek Alexandra

2. Bodrogi Dóra

3. Borbély Emese Zsuzsanna

4. Bödecs Kincső

5. Darvasi Dominika

6. Édelmann Szófia

7. Fehér Adrián

8. Gerics Flóra

9. Győri Bianka Lilla

10. Hir Bálint

11. Jászter Fanni

12. Kormányos Mónika

14. Salánki Petra

15. Sramó Júlia Fanni

16. Végső Cintia Klaudia

17. Véninger Bence

2012-

1. Csuka Viktória

2. Debreczeni Sára Borbála

3. Fejes Szabolcs

4. Fejes Zsolt

4. István Luca

5. Járay Bianka

6. Kása Blanka Zsófia

7. Keresztesy Veronika

8. Korom Mihály Martin

9. Németh Ida

10. Nikolics Daniella

11. Off Luca

11. Pálfi Luca

12. Pógyor Fanni

13. Rayburn Vanessa Luciana

14. Sebestyén Dóra Bernadett

15. Szablár András

16. Török Jázmin Panna

17. Vilmos Noémi

 

2013-

 

1. Bókai Leila

2. Endrész Anna

3. Farkas Dóra

4. Gillich Atina

5. Lackó Hajnalka

6. Müller Laura

7. Rácz Dóra Ágnes

8. Reitz Andrea

9. Rónai Vivien

10. Rózsavölgyi Máté Dominik

11. Sipos Vivien

12. Szemmelróth Izabell

13. Szép Máté

14. Tóth Nikolett

15. Varga Mercédesz

16. Ziegenheim Dorina

 

2014-

 

1. Bánki Patrik Zsolt

2. Bíró Dorottya

3. Bozó Maja Krisztina

4. Czirják Liliána

5. Hajnal Bianka

6. Horváth Máté Zsolt

7. Illés Vivien

8. Kádár Berill Fiametta

9. Kovács Lilla

10. Lóczy Eszter

11. Oláh Enikő

12. Sajnovity Soma Dominik

13. Schmidt Alexandra

14. Sólya Anna Tamara

15. Szabó Bianka

16. Szabó Dalma

17. Tibai Ramóna